دریافت جواز قرائت استاد محمدرضا پورزرگری و جمعی دیگر از اساتید

    IMG_7119_27521

 

همزمان با تغییر روز جلسه هفتگی آموزش قرآن کریم استاد محمدرضا پورزرگری، جلسه اشهار و دریافت جواز قرائت ایشان نیز برگزار می شود.

جلسه هفتگی روزهای دوشنبه ایشان نیز به روزهای شنبه همان ساعت موکول شد.

جلسه هفتگی آموزش قرآن کریم روزهای دوشنبه استاد محمدرضا پورزرگری، مدرس و قاری بین المللی در مؤسسه قرآنی احسن الحدیث، به روزهای شنبه موکول شد.

تا کنون، این جلسه قرآن روزهای دوشنبه از ساعت ۱۹ تا ۲۳ در حسینیه حضرت علی‌اکبر(ع) واقع در مؤسسه قرآنی احسن الحدیث برگزار می‌شد که به روزهای شنبه از ساعت ۱۹ تا ۲۲:۳۰ تغییر پیدا کرد.

 

همچنین روز شنبه ۹ تیر ماه، در آغاز این تغییرات، جلسه اشهار و دریافت جواز قرائت جمعی از اساتید قرآن کریم که عبارتند از: استادحاج  محمدرضاپورزرگري، استاد دکترمحمدحسین محمدزاده، استاد دکترعارف حسینی، استاد دکتر قاسم رضیعی، استاد دکترتوکل، استاد مناهی زاده و جمعی دیگر از اساتید  توسط استاد محمد فهمي عصفور، داور قرائت از کشور مصر با حضور جمعی از اساتید و حفاظ و قراء بین المللی در مؤسسه قرآنی احسن الحدیث برگزار می‌شود.

یادآوری می‌شود که علاقه‌مندان برای شرکت در جلسه فوق الذکر، می‌توانند روز شنبه ۹ تیر ماه از ساعت ۱۹ تا ۲۲:۳۰ در حسینیه علی اکبر(ع) واقع در تهران، میدان امام حسین(ع)، خیابان ۱۷ شهریور، ابتدای خیابان صفای شرقی، مؤسسه قرآنی احسن الحدیث حضور به هم رسانند.

تاریخ انتشار : ۸ تیر ۱۳۹۷

نویسنده : مدیر سایت

ارسال برداشت
مشاهده برداشت ها

ارسال برداشت برای این نوشته بسته شده است.

تاکنون هیچ دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.